O nas

Za sklepem stoją długoletnie przyjaciółki z czasów studenckich: Natalia (szatynka z Tarnowa) i Karolina (blondyna z Radomska), obecnie już od kilku dobrych lat zakotwiczone w Krakowie. Łączy nas całkiem sporo rzeczy, ale cieszymy się również z tego, jak bardzo jesteśmy inne, bo potrafimy się uzupełnić.

To, co sprawiło, że zajęłyśmy się nie.trzeba.wiele to zainteresowanie zero/less waste, bardziej ekologicznym stylem życia i szyciem. Cieszymy się z tego, że dzięki naszym zainteresowaniom mogłyśmy otworzyć sklep, a przy okazji częściej się widzieć przy pracy nad nim. Każdy dorosły wie jak ciężko często znaleźć czas dla przyjaciół i znajomych bo tak szybko uciekają kolejne dni tygodnia, a my na to znalazłyśmy sposób :)

Od momentu, kiedy możemy podzielić się naszymi produktami z większą ilością ludzi, mamy jeszcze więcej okazji do spotkań przy kawie i energii na nowe pomysły.

Oprócz less waste i szycia lubimy też góry, wycieczki, wyprawy, spacery wśród zieleni, dobre jedzenie, zwiedzanie innych miast i swojski chill. Co najmniej raz w roku widzimy się też z innymi świetnymi kobietami z naszego grona na "Babskiej Majówce", gdzie zawsze zdobywamy jakiś nowy szczyt polskich gór a potem grzejemy stopy przy kominku, kubku herbaty i babskich "plotach".

Z innych rzeczy, które nas łączą to obie potrafimy naprawdę szybko mówić i każda ma po kocie. Niekoniecznie takim grzecznym :)

 

  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl